Pro sponzory

Vážení podnikatelé, přátelé Živého učení, Vážené firmy a společnosti, přidejte se a pomozte nám vytvořit podnětné, přátelské a bezpečné zázemí, kde se děti mohou rozvíjet dle vlastního tempa a nalézat vlastní cesty.

Pomoci můžete mnoha způsoby:

  • přispějte finančním darem na náš účet číslo 123-215010257/0100 (rádi Vám vystavíme potvrzení o daru). Přispět můžete jakoukoli jednorázovou částkou nebo i pravidelně.
  • přispějte hmotným darem (vše od elektroniky, vzdělávacích pomůcek až po výtvarné a kancelářské potřeby - zkrátka vše, co mohou děti využít)
  • pomozte nákupem našich výrobků na https://www.ziveucenipalava.cz/e-shop/ nebo přímo v našem Živém obchůdku, který je součástí naší budovy na adrese Klentnice 40.Jelikož si chceme zachovat maximální svobodu ve vztahu k dětem a přístupu k jejich vzdělání, nejsme rejstříkovou školou a tudíž nemáme nárok na statní dotace. Jsme sice zbaveni povinnosti, plnit často nesmyslná nařízení ze strany státní správy, ale zároveň je pro nás prioritou, vytvořit dětem rozmanité a plně vybavené zázemí a samozřejmě zajistit co možná nejkvalitnější lektory, kteří budou dětem oporou a průvodci na jejich cestě za poznáním.

Z Vašich finančních darů můžeme zaplatit ty nejlepší učitele a průvodce, pořídit kvalitní vzdělávací pomůcky, rozvíjet naše zázemí a pomoci našim dětem  i škole držet nastoupenou cestu k radostnému a přirozenému vzdělávání. 


Vašich darů si velmi vážíme a rádi bychom Vás za ně v rámci našich možností odměnili. 

Rádi umístíme Vaši reklamu na naše webové stránky, sociální sítě, tištěná média apod. V případě dlouhodobější podpory zajistíme reklamu i na naší budově a na všech akcích, které pravidelně organizujeme. 

Vybírat můžete také z následujících možností...


Dětský den ve Vaší firmě

Rádi u Vás ve firmě uspořádáme netradiční dětský den, kde využijeme našich bohatých zkušeností a ukážeme něco z principů, které ve vzdělávání využíváme.

Firemní akce se slevou 10% v Penzionu Živá Pálava v Klentnici

Spřátelený penzion, který nabízí id. prostory na firemní akce s kapacitou 28 lůžek. Projektor, přednášková místnost, vinárna,  vyhřívaný bazén a mnoho dalšího. Můžeme nabídnout program pro děti v čase kdy bude probíhat Vaše školení. V případě firemního večírku, zajistíme pro Vaše děti dobrodružné přespání v naší jurtě, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat. www.penzionzivapalava.cz

Ukázka opravdové jurty.

Pobyt v šesti metrové zateplené jurtě je nezapomenutelným zážitkem nejen pro děti. Zatopíte si v kamnech, kde můžete i uvařit. Můžete sledovat nebe přes prosklenou kopuli nebo si pustit oblíbený film na plátně. Jurta je obklopena loukou a stromy, součástí je i velké ohniště a do lesa je to, co by kamenem dohodil. Ideální místo na relaxaci, ale i na netradiční teambuilding nebo kurzy a workschopy. 


Ukázkový den v naší škole a školce

Můžete si jen vše prohlédnout a načerpat atmosféru nebo u nás můžete společně s dětmi strávit celý den, případně se zúčastnit jakékoli naší akce nebo výletového dne.

Prohlídka přírodního domu Opido Klentnice

Chcete si postavit přírodní dům nebo jen načerpat inspiraci? Rádi s vámi budeme sdílet našich 10 let zkušeností, které jsme nasbírali při stavbě pilotního rodinného domu Opido, který je postaven z čistě přírodních materiálů a s vizí energetické soběstačnosti včetně výroby pitné vody z vody dešťové apod. Součástí domu je i velká terasa s kompletním zázemím a saunou, kterou si můžete soukromě pronajmout a uspořádat, firemní večírek, seminář, školení nebo jen tak s rodinou či přáteli relaxovat v hamakách, dát si saunu, zchladit se v přírodním jezírku a užívat si klidu pod Pálavskými vrchy.

Točení na hrnčířském kruhu

Vyzkoušejte naši plně vybavenou keramickou dílnu. Vytočte si u nás vlastní hrnek nebo misku pod vedením zkušené keramičky. Využít můžete i naše formy. Samozřejmostí je široká škála barev a engob. Vaše výrobky vypálíme a pošleme na Vaši adresu. V případě zájmu Vám na zakázku vyrobíme téměř cokoli z keramiky. Reklamní předměty s Vaším logem apod.

Děkujeme za Vaši podporu

Za tým Živého učení Pálava, 

Jan Hrnčíř

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 603 270 707 nebo e-mailem na adrese info@ziveucenipalava.cz