Pro sponzory

Vážení podnikatelé, přátelé Živého učení, Vážené firmy a společnosti, přidejte se a pomozte dětem učit se s radostí.

Pomoci můžete mnoha způsoby:

  • přispějte přes QR kód (rádi Vám vystavíme potvrzení o daru)
  • přispějte finančním darem na náš účet číslo 123-215010257/0100 (rádi Vám vystavíme potvrzení o daru)
  • přispějte hmotným darem (vše od elektroniky, vzdělávacích pomůcek až po výtvarné a kancelářské potřeby - zkrátka vše, co mohou děti využít)
  • pomozte nákupem našich výrobkůJelikož nejsme státní školou a nepobíráme žádné příspěvky od státu a zároveň musíme čelit zvyšujícím se nákladům i vládním opatřením souvisejícím s Covidem-19, potřebujeme pomoci s dalším rozvojem, ale i udržením našeho projektu. Učit se s radostí a svobodně je pro nás životní cesta a pro děti velká šance. Proto prosíme, pomozte nám udržet naši školu a dovolte tak děti dál se radovat, vzdělávat, svobodně a přirozeně se učit.

Z Vašich finančních darů můžeme zaplatit ty nejlepší učitele a průvodce, pořídit kvalitní vzdělávací pomůcky a pomoci našim dětem i škole dál se rozvíjet. 


Vašich darů si velmi vážíme a rádi bychom Vás za ně v rámci našich možností odměnili...


Dětský den ve Vaší firmě

Rádi u Vás ve firmě uspořádáme netradiční dětský den, kde využijeme našich bohatých zkušeností a ukážeme něco z principů, které ve vzdělávání využíváme.

Firemní akce se slevou 20% v penzionu Živá Pálava v Klentnici

Spřátelený penzion, který nabízí id. prostory na firemní akce s kapacitou 28 lůžek. Projektor, přednášková místnost, vinárna,  vyhřívaný bazén a mnoho dalšího. Můžeme nabídnout program pro děti v čase kdy bude probíhat Vaše školení. V případě firemního večírku, zajistíme pro Vaše děti dobrodružné přespání v naší jurtě, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat.

Ukázka nebo přespání v opravdové jurtě.

Přespání v šesti metrové zateplené jurtě je nezapomenutelným zážitkem nejen pro děti. Zatopíte si v kamnech, kde můžete i uvařit. V noci můžete sledovat hvězdné nebe přes prosklenou kopuli nebo si pustit oblíbený film na plátně. 


Ukázkový den v naší škole a školce

Můžete si jen vše prohlédnout a načerpat atmosféru nebo u nás můžete společně s dětmi strávit celý den.

Prohlídka přírodního domu Opido Klentnice

Chcete si postavit přírodní dům nebo jen načerpat inspiraci? Rádi s vámi budeme sdílet našich 10 let zkušeností, které jsme nasbírali při stavbě pilotního rodinného domu Opido, který je postaven z čistě přírodních materiálů a s vizí energetické soběstačnosti včetně výroby pitné vody z vody dešťové apod.

Točení na hrnčířském kruhu

Vyzkoušejte naši plně vybavenou keramickou dílnu. Vytočte si u nás vlastní hrnek nebo misku pod vedením zkušené keramičky. Využít můžete i naše formy. Samozřejmostí je široká škála barev a engob. Vaše výrobky vypálíme a pošleme na Vaši adresu. V případě zájmu Vám na zakázku vyrobíme téměř cokoli s keramiky. Reklamní předměty s Vaším logem apod.

Sleva 5 % na stáčenou eko drogerii od české firmy Tierra Verde

Součástí budovy naší školy je i obchůdek se vším co naše děti nebo průvodci vyrobí včetně drogerie, která je opravdu přírodní. Je na našem trhu jediná, kterou lze použít do kořenových čističek odpadních vod. Součástí sortimentu jsou i kuchyňské doplňky a rukodělné výrobky, šperky a mnoho dalšího...

Děkujeme za Vaši podporu

Za tým Živého učení Pálava, 

Jan Hrnčíř

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 603 270 707 nebo e-mailem na adrese info@ziveucenipalava.cz