Pro sponzory

Vážení podnikatelé, přátelé Živého učení, Vážené firmy a společnosti, přidejte se a pomozte dětem učit se s radostí.

Pomoci můžete mnoha způsoby:

  • přispějte přes QR kód (rádi Vám vystavíme potvrzení o daru)
  • přispějte finančním darem na náš účet číslo 123-215010257/0100 (rádi Vám vystavíme potvrzení o daru)
  • přispějte hmotným darem (vše od elektroniky, vzdělávacích pomůcek až po výtvarné a kancelářské potřeby - zkrátka vše, co mohou děti využít)
  • pomozte nákupem našich výrobkůJelikož nejsme státní školou a nepobíráme žádné příspěvky od státu a zároveň musíme čelit zvyšujícím se nákladům i vládním opatřením souvisejícím s Covidem-19, potřebujeme pomoci s dalším rozvojem, ale i udržením našeho projektu. Učit se s radostí a svobodně je pro nás životní cesta a pro děti velká šance. Proto prosíme, pomozte nám udržet naši školu a dovolte tak děti dál se radovat, vzdělávat, svobodně a přirozeně se učit.

Z Vašich finančních darů můžeme zaplatit ty nejlepší učitele a průvodce, pořídit kvalitní vzdělávací pomůcky a pomoci našim dětem i škole dál se rozvíjet. 


Vašich darů si velmi vážíme a rádi bychom Vás za ně v rámci našich možností odměnili...


Dětský den ve Vaší firmě

Rádi u Vás ve firmě uspořádáme netradiční dětský den, kde využijeme našich bohatých zkušeností a ukážeme něco z principů, které ve vzdělávání využíváme.

Firemní akce se slevou 20% v penzionu Živá Pálava v Klentnici

Spřátelený penzion, který nabízí id. prostory na firemní akce s kapacitou 28 lůžek. Projektor, přednášková místnost, vinárna,  vyhřívaný bazén a mnoho dalšího. Můžeme nabídnout program pro děti v čase kdy bude probíhat Vaše školení. V případě firemního večírku, zajistíme pro Vaše děti dobrodružné přespání v naší jurtě, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat.

Ukázka opravdové jurty.

Pobyt v šesti metrové zateplené jurtě je nezapomenutelným zážitkem nejen pro děti. Zatopíte si v kamnech, kde můžete i uvařit. Můžete sledovat nebe přes prosklenou kopuli nebo si pustit oblíbený film na plátně. 


Ukázkový den v naší škole a školce

Můžete si jen vše prohlédnout a načerpat atmosféru nebo u nás můžete společně s dětmi strávit celý den.

Prohlídka přírodního domu Opido Klentnice

Chcete si postavit přírodní dům nebo jen načerpat inspiraci? Rádi s vámi budeme sdílet našich 10 let zkušeností, které jsme nasbírali při stavbě pilotního rodinného domu Opido, který je postaven z čistě přírodních materiálů a s vizí energetické soběstačnosti včetně výroby pitné vody z vody dešťové apod.

Točení na hrnčířském kruhu

Vyzkoušejte naši plně vybavenou keramickou dílnu. Vytočte si u nás vlastní hrnek nebo misku pod vedením zkušené keramičky. Využít můžete i naše formy. Samozřejmostí je široká škála barev a engob. Vaše výrobky vypálíme a pošleme na Vaši adresu. V případě zájmu Vám na zakázku vyrobíme téměř cokoli s keramiky. Reklamní předměty s Vaším logem apod.

Děkujeme za Vaši podporu

Za tým Živého učení Pálava, 

Jan Hrnčíř

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 603 270 707 nebo e-mailem na adrese info@ziveucenipalava.cz